Biuro główne Ericssona w Polsce
Posted by

Biuro główne Ericssona w Polsce

Ericsson w Polsce zmienia warszawską siedzibę

Biuro główne Ericssona w Polsce od 2015 roku będzie mieściło się w Parku Rozwoju przy ul. Konstruktorskiej 12 na warszawskim Mokotowie.

Decydując się na zmianę siedziby bliżej swoich głównych klientów firma Ericsson wynajęła przestrzeń w kompleksie biurowym Park Rozwoju w Warszawie przy ul. Konstruktorskiej.

– Zdecydowaliśmy się na biura przy ul. Konstruktorskiej by być bliżej naszych klientów, ograniczyć czas wyjazdów i emisję spalin. Z naszej siedziby będziemy dojeżdżali rowerami do klientów na terenie Mokotowa. Zakupiliśmy w tym celu 30 rowerów. Zdalny system pracy jaki wdrażamy w naszym biurze od dwóch lat pozwoli także na efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej, a pracownikom ułatwi zarządzanie swoim czasem pracy – powiedział Oliver Kanzi, prezes firmy Ericsson w Polsce.

Ericsson rozpoczyna pracę w nowym budynku od 7 stycznia 2015 r.
Źródło: materiały pochodzą ze strony : infowire.pl
fot: freeimages.com

1 0 386 12 Styczeń, 2015 Biznes, News Styczeń 12, 2015

Dodaj komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.