Contemporary Polish Art - the 4th edition of Idkart 2015 - wystawa

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Posted by

Contemporary Polish Art – the 4th edition of Idkart 2015 – wystawa

Wystawa „ Contemporary Polish Art – the 4th edition of Idkart 2015”

W Stałym Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Helsinkach w dniu 5 listopada Galeria Idkart i Ambasada RP w Helsinkach otworzyli wystawę sztuki współczesnej.

Podczas wernisażu goście mieli możliwość zapoznania się z obecnymi trendami tworzenia polskich dzieł sztuki, a także rozmowy z samymi twórcami oraz zgłębienia ich stylu i wizji tworzenia. Ideą wystawy jest przedstawienie odbiorcom kulturalnych różnorodności oraz podobieństw obecnych w przestrzeni artystycznej zjednoczonej Europy. Prezentuje ona prace polskich twórców stosujących unikalne metody wyrażania stylu artystycznego, z których część mieszka za granicą szukając nowych inspiracji.

Malarstwo olejne, rzeźby, kolaż oraz inne unikalne techniki można podziwiać w głównej auli Stałego Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Helsinkach do 27 listopada 2015.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: finlandia.msz.gov.pl
Fot: finlandia.msz.gov.pl

1 0 290 10 listopada, 2015 Kultura i sztuka, News 10 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.