Czy Polki i Polacy mogą się przyjaźnić

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Czy Polki i Polacy mogą się przyjaźnić
Posted by

Czy Polki i Polacy mogą się przyjaźnić

Przyjaźń damsko-męska istnieje?

Przyjaźń dwóch kobiet czy dwóch mężczyzn wydaje się być czymś zupełnie naturalnym i nie wzbudza tylu kontrowersji co przyjaźń między kobietą i mężczyzną. Zdania na temat istnienia przyjaźni między kobietą a mężczyzną są podzielone, jedni uważają, że taka relacja może istnieć, drudzy wręcz przeciwnie.

– Przyjaźń damsko-męska istnieje i tak naprawdę czasami zastanawiam się dlaczego w polskim społeczeństwie mamy stereotyp, że kobieta z mężczyzną nie mogą się przyjaźnić. Jest to jak najbardziej możliwe i myślę, że codziennie się z nią spotykamy. Myślę, że stereotyp, mówiący o tym, że kobieta z mężczyzną nie mogą się przyjaźnić powstał z tego, że przyjaźń damsko-męską sprowadzamy do sfery seksualnej – mówi Piotr Goc, psycholog, założyciel poradni psychologicznej „Strefa myśli”. Czasami jest też tak, że ukochana osoba jest zazdrosna o przyjaciela swojego partnera, co prowadzi do kłótni, jak wówczas znaleźć sposób na rozwiązanie nieporozumień?

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: freeimages.com

3 0 556 25 sierpnia, 2016 Ciekawostki, News, Zdrowie 25 sierpnia, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.