Edyta Jungowska w Finlandii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Edyta Jungowska w Finlandii
Posted by

Edyta Jungowska w Finlandii

Spotkanie z Edytą Jungowską

 

W imieniu Polskiego Towarzystwa Oświatowo-Kulturalnego (PTOK) Ambasada RP w Helsinkach zaprasza na organizowane przy wsparciu finansowym Ambasady RP w Helsinkach spotkania z artystką, aktorką teatralną, filmową i telewizyjną – Edytą Jungowską.

Z artystką będzie można spotkać dwukrotnie:

– spotkanie dla dorosłych odbędzie się w piątek 19 września br. o godz. 19.00 w kinie K-13 w Helsinkach (Kanavakatu 12);

– spotkanie dla dzieci i rodzin z dziećmi będzie mieć miejsce w niedzielę 21 września br. o godz. 12.00 w bibliotece Entresse w Pokoju Niebieskim (Entressen kirjasto, Sininen huone) przy ulicy Siltakatu 11 w Espoo.

Organizatorzy proszą o wcześniejsze potwierdzenie udziału. Bliższe informacje o spotkaniach dostępne są na stronie PTOK: http://ptokfin.org/ oraz na specjalnym profilu popularnego portalu społecznościowego: https://pl-pl.facebook.com/ptokfin.

Serdecznie zapraszamy !

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ambasady RP w Helsinkach

Fot: freeimages.com

1 0 506 16 września, 2014 Kultura i sztuka, News 16 września, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.