Poziom hałasu w Bałtyku - mapa

Posts by Category: Ekologia

Poziom hałasu w Bałtyku – mapa
Posted by
20 lipca

Poziom hałasu w Bałtyku – mapa

Powstanie mapa pokazująca poziom hałasu w Bałtyku Do końca roku potrwają badania, na podstawie których powstanie mapa hałasu w Bałtyku. Dane zbiera 40 sond ulokowanych w różnych punktach akwenu. Naukowcy...
3 0 684 20 Lipiec, 2016 Ekologia, News more
Polacy ufają LP
Posted by
20 stycznia

Polacy ufają LP

Polacy coraz bardziej ufają LP   Lasy Państwowe odnotowały w ubiegłym roku największy wzrost zaufania wśród instytucji publicznych – wynika z badań przeprowadzonych przez PBS. O wynikach ankiety oraz kampaniach.
1 0 568 20 Styczeń, 2015 Ekologia, News more
Drewniane podłogi w Finlandii
Posted by
06 stycznia

Drewniane podłogi w Finlandii

Podłoga drewniana bezpieczna dla astmatyków i alergików   Wybierając podłogi drewniane zwracamy uwagę na gatunek drewna, kolor, czy sposób wykończenia. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dobór materiałów.
2 0 567 06 Styczeń, 2015 Ekologia, News more
Nowinki technologiczne w edukacji leśnej
Posted by
16 grudnia

Nowinki technologiczne w edukacji leśnej

Nowoczesne technologie dla edukacji leśnej   Niemal 200 edukatorów leśnych, naukowców, przyrodników i specjalistów ds. nowoczesnych technologii dyskutowało o możliwościach wykorzystania nowinek technologicznych w edu
2 0 514 16 Grudzień, 2014 Ekologia, News more

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaSkandynawia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.