Finnair rozszerza współpracę z partnerami z sojuszu oneworld

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Finnair rozszerza współpracę z partnerami z sojuszu oneworld
Posted by

Finnair rozszerza współpracę z partnerami z sojuszu oneworld

Finnair rozszerza współpracę z partnerami z sojuszu oneworld Japan Airlines i Quantas

 

(Warszawa 21.5.2015) Finnair zacieśnia porozumienie o wspólnych lotach (tzw. codeshare) z partnerskimi liniami z sojuszu oneworld – Japan Airlines i Qantas. Przewoźnicy wprowadzają połączenia typu codeshare do Busanu w Korei Południowej oraz Perth w Australi.

Busan to kolejne miasto w siatce połączeń Finnaira, do którego pasażerowie mogą dotrzeć codziennie z przesiadką na lotnisku Tokyo Narita, korzystając z rejsów codeshare obsługiwanych przez Japan Airlines. Jest to zamożne i drugie największe miasto w Korei z 3,6 milionami mieszkańców, którego znaczenie gosdpodarcze ciągle rośnie, co jednocześnie zwiększa zapotrzebowanie na połączenia lotnicze z Europą.

Japan Airlines i Finnair oferują wiele wspólnych połączeń codeshare między Europą a Japonią.

Od 26 czerwca 2015 pasażerowie Finnaira będą także mogli polecieć do Perth przez Singapur, rejsem obsługiwanym przez partnera z sojuszu oneworld linie lotnicze Qantas. To stwarza pasażerom Finnair dodatkowy wybór połączeń do Perth, oprócz dotychczasowego połączenia przez Hongkong liniami Cathay Pacific – również partnerem Finnaira z sojuszu oneworld.

Perth to ważny handlowy, kulturalny i polityczny ośrodek w Zachodniej Australii, z liczbą ludności przekraczającą 2 miliony mieszkańców. Pasażerowie Finnaira mogą także skorzystać z połączeń do innych australisjkich miast – Sydney, Melbourne, Brisbane, Adelaide i Cairns przez Singapur, Bangkok i Hong Kong liniami Qantas lub Cathay Pacific.

Więcej informacji:
Finnair Media Desk: tel. +358 9 818 4020, comms@finnair.com

Finnair to linia lotnicza oferująca loty między Azją, Europą i Ameryką Północną oraz specjalizująca się w szybkich połączeniach przez Helsinki. Fińskie linie lotnicze obsługują rocznie ponad dziewięć milionów pasażerów, a w swojej ofercie mają loty do 15 miast w Azji oraz ponad 60 miast europejskich. Jako pionier w dziedzinie zrównoważonego lotnictwa Finnair jest pierwszą linią lotniczą, która włączy do swojej floty ekologicznego Airbusa A350 XWB, oraz pierwszą linią lotniczą wymienioną w rankingu Leadership Index międzynarodowej organizacji Carbon Disclosure Project. Jako jedyny nordycki przewoźnik z 4 gwiazdkami w rankingu Skytrax, Finnair od pięciu lat co roku zdobywa nagrodę Skytrax dla najlepszych linii lotniczych w Europie Północnej. Finnair jest członkiem oneworld, sojuszu linii lotniczych, które dążą do zapewnienia najwyższej jakości usług i komfortu dla pasażerów.

0 0 418 22 maja, 2015 Biznes, News 22 maja, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.