Firma Ericsson wybrana przez MTV

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Firma Ericsson wybrana przez MTV
Posted by

Firma Ericsson wybrana przez MTV

MTV wybiera firmę Ericsson jako dostawcę usług medialnych i transmisyjnych

 

Ericsson będzie świadczył usługi medialne i transmisyjne, obejmujące zarządzanie medialne i playout dla fińskiej spółki medialnej MTV przez okres pięciu lat

Ericsson stworzy węzeł medialny w Helsinkach do obsługi klientów lokalnych i międzynarodowych

45 wysoko wykwalifikowanych specjalistów usług transmisyjnych zostanie przeniesionych z MTV do nowego węzła Ericssona

Na mocy nowej, pięcioletniej umowy, Ericsson będzie świadczył usługi medialne i transmisyjne, takie jak zarządzanie medialne, playout i zarządzanie obiektami studyjnymi dla fińskiej spółki medialnej MTV. Ericsson będzie obsługiwał zarówno MTV, a także innych klientów: lokalnych i międzynarodowych, z węzła medialnego stworzonego specjalnie w tym celu w Helsinkach, w Finlandii.

MTV to wiodąca fińska spółka medialna, która nadaje wiadomości i programy rozrywkowe przez całą dobę, należąca do Swedish Bonnier Group, obecnej w 16 krajach. Na mocy umowy 45 wysoko wykwalifikowanych specjalistów usług transmisyjnych zostanie przeniesionych z MTV do Ericssona.

Heikki Rotko, CEO spółki MTV, mówi: „Wybraliśmy Ericssona na partnera strategicznego, ponieważ firma ta jest silnym międzynarodowym graczem i poczyniła poważne inwestycje w przemyśle telewizyjnym. Na naszą decyzję miała również wpływ udana współpraca z TV4 – inną spółką zależną w obrębie Bonnier Group – a Ericssonem w Szwecji przez ostatnie pięć lat.”

Joachim Bergman, kierownik ds. playoutu i zarządzania medialnego w Ericsson Broadcast and Media Services, mówi: „Ta umowa i węzeł medialny w Helsinkach wzmocni rozwijającą się prężnie działalność Ericssona w zakresie usług medialnych i transmisji, zapoczątkowaną w 2007 r. podpisaniem naszej pierwszej umowy na usługi transmisyjne z C More (wcześniej Canal+) w regionie nordyckim.”

Ericsson świadczy usługi medialne i transmisyjne na rzecz TV4 Group – innej spółki zależnej w obrębie Bonnier Group – od 2009 r. Ponadto Ericsson i TV4 Group utworzyły wspólne forum rozwoju biznesu i technologii, gdzie obie spółki oceniają nowe możliwości biznesowe.

Po zakończeniu operacji przejęcia Red Bee Media w maju, Ericsson posiada teraz ponad 2500 pracowników zatrudnionych w ramach Broadcast and Media Services. Każdego dnia ludzie na wszystkich kontynentach oglądają programy telewizyjne przygotowane, zarządzane i transmitowane przez firmę Ericsson.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony: infowire. pl

fot: freeimages.com

 

2 0 783 16 października, 2014 Biznes, News 16 października, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.