Gałkowo Masters 2014

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Gałkowo Masters 2014
Posted by

Gałkowo Masters 2014

Gałkowo Masters 2014

Ponad 160 lat temu Honoriusz Balzac stwierdził, że w życiu najpiękniejsze są trzy rzeczy: piękna kobieta w tańcu, koń pełnej krwi w galopie oraz fregata pod pełnymi żaglami. Aż dwie z nich mogliśmy podziwiać podczas tegorocznych zawodów w Gałkowie.

Podczas tego wydarzenia goście mogli delektować się drinkami Copa Finlandia kojarzonymi z toastem, celebrowaniem chwil oraz dobrą zabawą ze znajomymi. Jednym słowem: życiem niezwyczajnym!

W ubiegły weekend, 11-13 lipca, w słynnej stadninie im. mjr. Ludwika Ferensteina odbyły się jedne z najbardziej prestiżowych wyścigów konnych w Polsce Gałkowo Masters 2014.

Już od 15 lat jeźdźcy z całej Europy prezentują swoje umiejętności podczas 15 konkursów, w tym m.in. Mistrzostwa Krajów Bałtyckich czy Grand Prix SHARP. W tym ostatnim triumfował ośmiokrotny mistrz Polski i olimpijczyk Grzegorz Kubiak.

Tradycyjnie już odbył się również Legendarny Konkurs Kapeluszy oceniany przez jury w składzie- Kasia Sokołowska i Dorota Williams. Laureatkami tegorocznej edycji zostały Urszula Hińcz, Magdalena Marcinkowska i Kinga Rusin.

Sporym zainteresowaniem widzów cieszyły się pokazy hiszpańskiej szkoły jazdy Blanki Santory. Jak co roku odbył się także konny pokaz mody, w trakcie którego Karolina -Kraśko i Kinga Rusin, w trakcie przejażdżki na pięknych andaluzyjskich koniach, zaprezentowały suknie duetu Paprocki-Brzozowski.

Obecnych było wiele osobistości ze świata mediów oraz biznesu. Z myślą o nich powstała specjalna strefa VIP, gdzie goście mogli się chłodzić wyjątkowymi drinkami Copa Finlandia.

Zwieńczeniem wieczoru był koncert na żywo z udziałem Dj Adamusa i Nicka Sincklera.

Artykuł pochodzi z serwisu Publikuj.org, kliknij tutaj aby go zobaczyć.

Fot: freeimages.com

1 0 480 17 września, 2014 Kultura i sztuka, News 17 września, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.