Geek Academy startuje już w sierpniu

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Geek Academy startuje już w sierpniu
Posted by

Geek Academy startuje już w sierpniu

ZaProgramuj swoją karierę w IT z Geek Academy powered by Sii

 

Rusza innowacyjny program edukacyjny Geek Academy organizowany przez Sii w Trójmieście. Już za niecały miesiąc 15 entuzjastów nowych technologii zmierzy się z intensywną nauką programowania i testowania od podstaw. W te wakacje nie ma czasu na nudę – Geek Academy startuje 3 sierpnia 2015 i gwarantuje dużą dawkę praktycznej wiedzy od doświadczonych programistów, testerów i architektów systemów, którzy zarażają pasją do kodowania. Jesteście gotowi na rozpoczęcie kariery w IT?

W trakcie Akademii uczestnicy zapoznają się z wiedzą ogólną dotyczącą testowania architektury frameworków, planowania strategii testów, implementacji, analiz oraz interpretacji wyników. Ponadto – hardware, software, podstawy programowania w C#, TCL, Python, Microsoft Visual Studio, Linux, zarządzanie projektami i wiele innych. Zajęcia prowadzone są wyłącznie przez praktyków, którzy wprowadzą początkujące osoby w profesjonalny świat IT. Dla wielu z nich otworzy się furtka do rozpoczęcia zawodowej kariery w obszarze testowania i programowania.

Program Geek Academy powstał z inicjatywy firmy Sii, drugiego największego pracodawcy IT na Pomorzu, który zatrudnia blisko 600 inżynierów w gdańskim oddziale. Sii Gdańsk realizuje projekty dla międzynarodowych klientów z całego świata – od USA przez Europę Zachodnią, aż po Indie czy Chiny. Po 9 latach działalności na globalnym rynku może pochwalić się znaczącą pulą partnerów biznesowych działających w sektorach: finanse i ubezpieczenia, high-tech, lotnictwo, FMCG, przemysł czy media. Sii wspiera klientów z całego świata w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów.

Dyrektor Sii Gdańsk o zapoczątkowaniu inicjatywy Geek Academy mówi: Naszym celem jest dzielenie się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z obszaru IT z osobami zmotywowanymi do nauki i chętnymi do rozwoju. W Sii naszym hasłem przewodnim jest ,,Passion for Technology”, dlatego zależy nam na docieraniu do pasjonatów nowych technologii, integrowaniu ich społeczności oraz zapewnieniu im dostępu do specjalistycznej wiedzy. Geek Academy to szansa na zdobycie cennych kwalifikacji na rynku pracy oraz rozwój kompetencji i umiejętności technicznych. Najbardziej zaangażowanym uczestnikom, którzy zrobią największe postępy w trakcie programu, oferujemy możliwość nawiązania długotrwałej współpracy i zatrudnienia w Sii. Firma wielokrotnie była nagradzana za prowadzoną politykę personalną i warunki pracy. Ma na swoim koncie takie tytuły jak trzykrotnie przyznane Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce, Great Place to Work, Diament Forbes’a i Gazele Biznesu.

Zajęcia Akademii odbywają się 5 razy w tygodniu po 6 godzin dziennie w komfortowej i w pełni wyposażonej sali zajęciowej na terenie nowoczesnego kompleksu biznesowego Olivia Business Centre – złotego sponsora Geek Academy. Olivia Business Centre to jedno z największych centrów biurowych w Polsce o najwyższym standardzie oraz miejsce, gdzie koncentruje się życie gospodarcze Pomorza. Przedsięwzięcie wspiera również Invest in Pomerania – regionalna instytucja rządowa, która oferuje kompleksowy system opieki inwestycyjnej przy realizacji zagranicznych projektów na terenie Województwa Pomorskiego. Patronat medialny nad Geek Academy objęła Gazeta Wyborcza.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

2 0 348 13 lipca, 2015 Edukacja, News 13 lipca, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.