InfoDay programu Erasmus+ Sport

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
InfoDay programu Erasmus+ Sport
Posted by

InfoDay programu Erasmus+ Sport

Współpraca partnerska w dziedzinie sportu i niekomercyjne europejskie imprezy sportowe to nowe akcje finansowane w ramach programu Erasmus+.

 

11 lutego 2015 r. odbędzie się w Brukseli spotkanie informacyjne, którego tematem będzie współpraca partnerska w dziedzinie sportu oraz niekomercyjne europejskie imprezy sportowe.
Celem InfoDay jest przedstawienie oferty programu oraz wyjaśnienie zasad dofinansowania projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+ Sport. W trakcie wydarzenia będzie można zasięgnąć porad specjalistów na temat przygotowywania i wypełniania wniosków oraz uzyskać pomoc w zakresie finansowych aspektów realizacji projektów.

Zainteresowani będą mogli uczestniczyć w spotkaniach osobiście lub śledzić ich przebieg on-line. Dostępne będzie tłumaczenie na języki: angielski, francuski i niemiecki.

Organizatorami InfoDay są Komisja Europejska oraz Europejska Agencja Wykonawcza ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego (EACEA).

Program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny on-line dostępne są na stronie EACEA.

Dodatkowo została stworzona platforma internetowa do poszukiwania partnerów w akcji sport.

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony msport.gov.pl
Fot: freeimages.com

1 0 433 08 stycznia, 2015 News, Sport 8 stycznia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.