Jaki prezent kupić mamie polce

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Jaki prezent kupić mamie polce
Posted by

Jaki prezent kupić mamie polce

Mamy zdrowie. Jaki prezent wybrać dla mamy w dniu jej święta?

 

Kwiaty, perfumy, eleganckie kolczyki? Wprawdzie nie są zbyt oryginalne, ale przecież takie upominki zawsze sprawiają kobietom przyjemność. Ale może dla Mamy milszy będzie czas spędzony z synem czy córką? Wspólne wyjście do kawiarni, na kolację czy do teatru to w dzisiejszym zabieganym świecie prezent wyjątkowy. Jednak można pójść jeszcze dalej i obdarować Mamę czymś naprawdę bezcennym…

Dzień Matki to jeden z takich dni, kiedy próbujemy się na chwilę zatrzymać, oderwać od setek bardzo ważnych spraw. Chcemy skupić uwagę na tych, które zwykle pozostają na drugim planie. Chociaż przez cały czas są obok. Może w tym roku uda się to zrobić inaczej? Zamiast w ostatniej chwili, jak zwykle, zamówić czerwone róże przez pocztę kwiatową czy biec do perfumerii po nowy krem odmładzający – przekuć serdeczne życzenia dla Mamy na coś długotrwałego?

Opieka medyczna na najwyższym poziomie, u prywatnych lekarzy – brzmi luksusowo, ale może być bardziej dostępna, niż się wydaje. Już od ponad dziesięciu lat towarzystwo InterRisk oferuje Medi-Care, indywidualne ubezpieczenie zdrowotne. Ciągle je ulepsza, dzięki doświadczeniom tysięcy klientów. Zakup tego pakietu może zapewnić Mamie, w razie potrzeby, leczenie w komfortowych warunkach w centrach medycznych Enel-Med w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

-Do wyboru jest pięć wariantów tego ubezpieczenia, które różnią się pod względem zakresu ochrony. Może ona obejmować takie świadczenia, jak konsultacje u lekarzy blisko 30 różnych specjalności, a także badania laboratoryjne i diagnostyczne. W tym nawet tomografię komputerową czy rezonans magnetyczny – powiedziała Katarzyna Rudzka Dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Osobowych i Zdrowotnych w InterRisk. – W zależności od wybranego wariantu, dzięki polisie można również skorzystać z rehabilitacji i zamówić lekarską wizytę domową, wybrać się do dentysty albo przejść zabieg z zakresu chirurgii jednego dnia – dodała Katarzyna Rudzka.

Co ciekawe, umowę ubezpieczenia Medi-Care można zawrzeć zarówno indywidualnie, jak i dla rodziny. W tym drugim przypadku liczba dzieci nie ma wpływu na wysokość składki. Jest też model partnerski – dla pary albo na przykład dla rodzica i dziecka. Myślenie o bliskiej osobie i zadbanie o to, żeby mogła bez przeszkód skorzystać z najlepszego leczenia, kiedy będzie trzeba, to zrobienie jej najlepszego prezentu. Takiego na dłużej i od serca.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

0 0 625 25 maja, 2015 Ciekawostki, News 25 maja, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.