Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym 2015 w Falun

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym 2015 w Falun
Posted by

Mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym 2015 w Falun

Ericsson uruchamia cyfrową arenę narciarskich mistrzostw świata w Falun

 

Ericsson uruchamia pierwszą na świecie cyfrową arenę treści i danych, umożliwiającą fanom dostęp do informacji i wyników ich ulubionych narciarzy w czasie rzeczywistym.
Rozwiązanie, znane jako Ericsson Networked Event zawiera aplikacje mobilne udostępnione w slepach z aplikacjami iOS i Android i oficjalną stronę imprezy.

Ericsson – partner w obszarze digital experience nadchodzących Mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym 2015 w Falun – ogłosił dziś uruchomienie dwóch aplikacji, które przeniosą kibiców tak blisko wydarzeń narciarskich, jak jeszcze nigdy dotąd. Aplikacje – Live Results Falun2015 i Live Arena Falun2015, są już dostępne w slepach z aplikacjami iOS i Android.

Ericsson wdroży w Falun rozwiązania, które stanowią część wizji firmy określanej jako Networked Society, gdzie wszystko, co mogłoby skorzystać z połączenia z siecią zostanie połączone. Kibice nie tylko na arenach, ale również w dowolnym miejscu na świecie, będą bliżej wydarzenia niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki interaktywnym aplikacjom, a także oficjalnej stronie imprezy: http://falun2015.com/.

Aplikacje i oficjalna strona będą stanowić razem wirtualną interaktywną arenę, która pozwoli widzom – zarówno na miejscu jak i wszędzie na świecie – na dostęp w czasie rzeczywistym do informacje na temat każdego aspektu zawodów, od zawodników, harmonogramów i statystyk do ciekawostek związanych z miejscem, informacji na temat transportu i wielu innych.

Wiodące w branży rozwiązanie wykorzystane przez firmę Ericsson do agregacji i dzielenia się danymi dotyczącymi eventu z deweloperami aplikacji Ericsson Networked Event, składa się z platform: Multiservice Delivery Platform, M2M Service Enablement i Mediaroom Reach.’

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: freeimages.com

2 0 526 09 lutego, 2015 News, Sport 9 lutego, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.