Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje
Posted by

Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje

Pożyczka na wakacje jest tańsza?

Dla osób planujących wakacje i nie mających na nie pieniędzy jest teraz dobry okres. Niskie stopy procentowe spowodowały, że pożyczanie pieniędzy na wypoczynek jest tańsze, niż jeszcze rok temu. Maksymalne oprocentowanie dla kredytów wynosi 10 proc. Natomiast samo oprocentowanie to nie wszystko. Na co warto zwrócić uwagę szukając w banku pieniędzy na wakacje?

– Różne banki stosują różne rozwiązania. Na pewno pojawiają się różnego rodzaju prowizje, opłaty wstępne za rozpatrzenie wniosku czy udzielenie kredytu. Te wszystkie elementy powinny być wzięte pod uwagę – wyjaśnia newsrm.tv Paweł Rzepliński, Citi Handlowy – Część banków oferuje ubezpieczenia kredytów. Ten koszt też trzeba wziąć pod uwagę.

Jednym ze wskaźników, który szukający pożyczki czy kredytu powinni rozważyć jest RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania. Ten wskaźnik zawiera wszystkie elementy i koszty. Kredyty mają też swoja alternatywę np. finansowanie z karty kredytowej.

– To finansowanie z karty kredytowej może się odbywać w formie płatności za wycieczkę. Zadłużenie można spłacać regularnie w ramach limitu karty. Są też w niektórych bankach rozwiązania, które pozwalają na przelew czy wypłatę gotówki z limitu karty kredytowej lub poza tym limitem. Taki kredyt można spłacać jako regularny kredyt, w ratach miesięcznych, nawet do 60 miesięcy.

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: freeimages.com

4 0 447 29 sierpnia, 2016 Ciekawostki, News, Turystyka 29 sierpnia, 2016

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.