Najlepsza praca magisterska z zakresu gospodarki turystycznej

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Najlepsza praca magisterska z zakresu gospodarki turystycznej
Posted by

Najlepsza praca magisterska z zakresu gospodarki turystycznej

XII Konkurs o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej rostrzygniety

W Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród laureatom XII edycji Konkursu o nagrodę Ministra Sportu i Turystyki za najlepszą pracę magisterską z zakresu gospodarki turystycznej.

Dyplomy wręczyła Katarzyna Sobierajska, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki.

W uroczystym spotkaniu uczestniczyli: autorzy i promotorzy konkursowych prac magisterskich, członkowie Kapituły Konkursu, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – partner realizacji przedsięwzięcia, patroni medialni przedstawiciele redakcji czasopism: RYNEK TURYSTYCZNY, HOTELARZ, RYNEK PODRÓŻY, AKTUALNOŚCI TURYSTYCZNE, TTG CENTRAL EUROPE.

Jednomyślnie zdecydowano przyznać trzy nagrody w Konkursie. PIERWSZĄ NAGRODĘ W KONKURSIE otrzymała Pani Magdalena Odrowąż-Piramowicz za pracę magisterską pt. Zastosowanie controllingu w działalności hotelowej na przykładzie obiektu Kapitan Marin napisaną pod kierunkiem dr Olgi Martyniuk-Kwiatkowskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

DRUGĄ NAGRODĘ W KONKURSIE otrzymała Pani Justyna Dylik za pracę magisterską pt. Zagrożenie przedsiębiorstwa upadłością i jej przewidywanie na przykładzie wybranego biura podróży napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Ireny Jędrzejczyk w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

TRZECIĄ NAGRODĘ W KONKURSIE otrzymała Pani Erika Karkuszewska za pracę magisterską pt. Innowacyjne zjawisko turystyki filmowej i jej wpływ na rozwój gospodarczy regionów napisaną pod kierunkiem prof. dr hab. Andrzeja Sznajdera w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Gościem honorowym uroczystości był Marek Fiedler Kustosz Muzeum – Pracowni Literackiej Arkadego Fiedlera, który w 120 rocznicę urodzin Arkadego Fiedlera pisarza i podróżnika przypomniał postać i twórczość ojca.

Nagrody dla laureatów i upominki dla uczestników konkursu ufundowane zostały przez: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz Polską Organizację Turystyczną.

Źródło: materiały pochodzą ze strony : msport.gov.pl
fot:msport.gov.pl

1 0 563 03 grudnia, 2014 Biznes, News 3 grudnia, 2014

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.