Obiekty kwaterunkowe dla cudzoziemców

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Obiekty kwaterunkowe dla cudzoziemców
Posted by

Obiekty kwaterunkowe dla cudzoziemców

Potencjalne obiekty kwaterunkowe dla cudzoziemców

 

Obecnie wykaz potencjalnych obiektów jest na bieżąco aktualizowany, a oferty analizowane, w związku z czym nie ma możliwości wskazania lokalizacji nowych ośrodków dla cudzoziemców.

W celu weryfikacji możliwości kwaterunkowych przedstawiciele Urzędu do Spraw Cudzoziemców dokonują wstępnych oględzin (wizytacji) zgłoszonych obiektów, które mają charakter całkowicie niewiążący. Wizytacje stanowią rutynowe działania. Podczas wizytacji nie zapadają decyzje dotyczące wyboru lokalizacji ośrodków.

Mając na uwadze potrzebę dobrej współpracy z samorządem lokalnym, Urząd do Spraw Cudzoziemców zakłada prowadzenie dialogu z przedstawicielami samorządów na etapie wyboru konkretnych lokalizacji.

Źródło: udsc.gov.pl
Fot: udsc.gov.pl

1 0 300 11 listopada, 2015 Ciekawostki, News 11 listopada, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.