Orange Polska wybrał firmę Ericsson jako partnera transformacji OSS

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Orange Polska wybrał firmę Ericsson jako partnera transformacji OSS
Posted by

Orange Polska wybrał firmę Ericsson jako partnera transformacji OSS

Ericsson przeprowadzi transformację OSS dla Orange w Polsce

 

Orange Polska podpisuje 6-letnią umowę dotyczącą obszaru wsparcia operacyjnego (OSS).
Elementami kontraktu są usługi konsultingowe, integracja systemów oraz wdrożenie pakietu Ericsson OSS Suite.
Umowa jest częścią Programu Transformacji prowadzonego przez Orange Polska.

Orange Polska wybrał firmę Ericsson jako partnera transformacji OSS, podpisując 6-letnią umowę, w trakcie której Ericsson przeprowadzi transformację i optymalizację procesów i systemów informatycznych.

Ericsson będzie świadczył usługi konsultingowe oraz integracji systemów z obszaru OSS, wdroży również pakiet systemów wsparcia operacyjnego, w tym m.in. narzędzi do planowania sieci, zarządzania zasobami sieciowymi (Network Inventory), dostarczania oraz monitorowania usług sieciowych (Fulfilment and Assurance).

Dzięki wdrożeniu pakietu oprogramowania OSS firmy Ericsson, Orange będzie w stanie szybciej, bardziej niezawodnie oraz efektywniej kosztowo rozwijać nowe narzędzia. Zestaw usług w obszarze integracji systemów oraz konsultingu jest również częścią umowy.

Valter D’Avino, szef firmy Ericsson w Regionie Europy Zachodniej i Środkowej powiedział: „Projekt transformacji OSS daje Orange Polska elastyczność umożliwiającą optymalizację obszaru operacji i zapewnianie wzrostu satysfakcji klientów. Dla nas jest to kolejny krok w transformacji OSS/BSS w Europie Środkowej. Wskazuje on na rosnącą wśród operatorów potrzebę na elastyczne, niezawodne systemy rozwijające biznes”.

Ericsson jest liderem na rynku systemów wsparcia operacyjnego (OSS) i biznesowego (BSS). Firma zapewnia operatorom całościowy pakiet zunifikowanego oprogramowania, jak również światowej klasy konsulting i integrację systemów, wspierające firmy w adaptowaniu się do szybko zmieniającego się środowiska biznesowego.

By sprostać wymaganiom konsumentów, operatorzy muszą nieustannie dbać o doświadczenie konsumentów, jednocześnie wykorzystując nowe kanały zwiększania przychodów, dbając przy tym o biznesową efektywność.

Na świecie jest aktualnie około 2,1 mld subskrypcji obsługiwanych przez systemy OSS/BSS firmy Ericsson, w użyciu jest ponad 900 różnych rozwiązań OSS szwedzkiej firmy.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.pl

1 0 401 13 kwietnia, 2015 Biznes, News 13 kwietnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.