Polacy korzystają z zabiegów medycznych zagranicą
Posted by

Polacy korzystają z zabiegów medycznych zagranicą

Polacy wyjeżdżają za granicę by poddać się wielu zabiegom medycznym.

Dlaczego skoro mamy tak wielu wspaniałych specjalistów tutaj na miejscu? Chodzi o naszą mentalność, bo uważamy że za granicą jest lepiej. Chcemy natomiast by to zagraniczni pacjenci przyjeżdżali do nas, tylko jak to zrobić?

W Polsce zabiegi medyczne są tanie w stosunku do reszty świata. Nie mówimy tutaj tylko o Europie, ale też o Stanach Zjednoczonych, które potrafią wziąć nie małe pieniądze za operację. Tanie nie oznacza gorsze. Zdarzają się operacje czy zabiegi, które za granicą kosztują 5 tys. dolarów czy euro, a w Polsce jest to możliwe za 5 tys. złotych.

Polska medycyna jest na bardzo wysokim poziomie, mamy wielu wspaniałych specjalistów. Jak się okazuje, w Polsce zabiegi sztucznego zapładniania są najskuteczniejsze w porównaniu z resztą Europy.

Ministerstwo chcę, aby zagraniczni pacjenci przyjeżdżali do Polski na różne operację. Nie tylko in vitro, ale też na zabiegi kardiochirurgiczne czy dotyczące przeszczepu twarzy. Problem jest taki, że nie wiemy jak to zrobić, Polska medycyna jest nieznana w wielu krajach.

 

Źródło: Agencja Informacyjna Newsrm TV – newsrm.tv
Fot: newsrm.tv

2 0 544 20 Sierpień, 2016 News, Zdrowie Sierpień 20, 2016

Dodaj komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.