Ponad 75% Polaków zabierze ze sobą na urlop przynajmniej jedno urządzenie elektroniczne

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Ponad 75% Polaków zabierze ze sobą na urlop przynajmniej jedno urządzenie elektroniczne
Posted by

Ponad 75% Polaków zabierze ze sobą na urlop przynajmniej jedno urządzenie elektroniczne

Wakacje ze smartfonem w ręku

Wybierając się na wakacje pakujemy nie tylko krem czy ręcznik plażowy. Z badań przeprowadzonych przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych wynika, że ponad 75% naszych rodaków zabierze ze sobą na urlop przynajmniej jedno urządzenie elektroniczne.

Telefon komórkowy (95%), aparat fotograficzny (76%) i laptop (33%) to najpopularniejsi towarzysze letnich podróży. Kamera video, tablet lub czytnik e-booków zabierane są na wakacje dużo rzadziej – przez mniej niż 10% wypoczywających w lecie Polaków. Kobiety nieco chętniej niż mężczyźni wezmą w podróż aparat fotograficzny, z kolei panowie częściej niż panie zapakują do walizki laptopa.

Zabawa, zabawą a co jeśli zdarzy się nam, że uszkodzimy naszego ulubionego smartfona? InterRisk pomyślał o takich osobach i w ramach umowy ubezpieczenia DOM MAX proponuje swoim Klientom ubezpieczenie sprzętu elektronicznego. Na czym to polega?

Użytkując przenośny sprzęt elektroniczny poza miejscem zamieszkania, InterRisk wypłaci posiadaczowi odszkodowanie w przypadku kradzieży z włamaniem, rabunku, wandalizmu, upuszczenia lub uderzenia, a także pozostałych szkód. Ubezpieczenie obejmuje najbardziej powszechne sprzęty elektroniczne, takie jak: laptopy, notebooki, netbooki, palmtopy, iPody, iPady, tablety, czytniki e-booków, smartfony, przenośne telefony (komórkowe), cyfrowe aparaty fotograficzne oraz cyfrowe kamery.

– Dzisiaj praktycznie wszędzie towarzyszą nam urządzenia mobilne. By zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi szkodami – zwłaszcza w okresie wakacji czy urlopu, warto skorzystać z ubezpieczenia DOM MAX, obejmującego ubezpieczenie przenośnego sprzętu elektronicznego. Wówczas nasz sprzęt jest objęty ochroną niezależnie od kraju, w jakim się znajdujemy – ubezpieczenie działa bowiem na obszarze całego świata. – mówi Anna Olejarczyk z Departamentu Taryfowych Ubezpieczeń Majątkowych InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna.

Źródło: materiały pochodzą ze strony infoWire.pl
Fot: infoWire.com

2 0 465 24 sierpnia, 2015 Ciekawostki, News, Turystyka 24 sierpnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.