Poruszanie się po Finlandii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Poruszanie się po Finlandii
Posted by

Poruszanie się po Finlandii

Niezależnie od tego czy naszym celem jest turystyka w Finlandii czy biznes w Finlandii, zanim zaczniemy się zajmować tym po co jedziemy, będziemy musieli najpierw dotrzeć na miejsce. Polonia w Finlandii bardzo często korzysta z rejsów samolotami gdyż jest to z ich punktu widzenia najwygodniejszy środek transportu. Nie można się temu dziwić – międzynarodowe lotnisko w Finlandii znajduje się w każdym z większych ośrodków skupiska polonii a tanie loty do Finlandii i do Polski pozwalają nie zdemolować swojego portfela decyzją o locie. Zwłaszcza jeśli zarezerwuje się bilety z odpowiednim wyprzedzeniem.

Bardzo sensowną alternatywą jest pokonanie całej drogi na północ we własnym samochodzie. Komunikacja w Finlandii rozumiana jako sieć dróg jest bardzo dobra więc nie najgorszym pomysłem jest posiadanie na miejscu własnego samochodu. Samo dotarcie do Finlandii też nie stanowi większego problemu. Możemy albo pokonać całą trasę przez kraje bałtyckie albo skorzystać z przepraw promowych do Szwecji a potem ze Sztokholmu do Finlandii. Pierwsza opcja ma jednak sens praktycznie jedynie jeśli mieszkamy w zachodniej części naszego kraju gdyż jest to trasa wyraźnie dłuższa zakładając start z innego miejsca.

Fot: materiały redakcji

Źródło: materiały redakcji

1 0 2315 21 kwietnia, 2010 News, Turystyka 21 kwietnia, 2010

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.