Praca w Ambasadzie Finlandii
Posted by

Ambasada Finlandii w Warszawie poszukuje pracownika miejscowego na pełny etat na stanowisko:

Sprzątacz/Sprzątaczka / Pokojowy/Pokojówka

w rezydencji Ambasador Finlandii od 1 stycznia 2015 r. lub według umowy.

Główne obowiązki obejmują m.in.:

sprzątanie i utrzymanie rezydencji oraz pielęgnację tapicerki i tekstyliów
pomoc w aranżacji przyjęć w ambasadzie i rezydencji
zastępstwo sprzątaczki w kancelarii ambasady
zastępstwo sprzątaczki/pokojówki w rezydencji

inne obowiązki przydzielone przez szefową misji.

Oczekujemy doświadczenia w wykonywaniu podobnych zadań, niezawodności, elastyczności i dobrych umiejętności współpracy. Kandydat/Kandydatka powinien/powinna być przygotowany/a do pracy w godzinach wieczornych oraz
w weekendy, co związane jest z wydawaniem przyjęć.

Znajomość języków: polski i angielski, fiński będzie dodatkowym atutem.

Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Aby uzyskać dodatkowe informacje prosimy o kontakt z Radcą Minister Panią Hanną-Leeną Lampi, Tel. +48 22 598 9500 .

Nieformalne aplikacje z życiorysem i ewentualne referencje powinny być wysłane do Ambasady Finlandii przez e-mail: sanomat.var@formin.fi lub listownie na adres:

Ambasada Finlandii, ul. Chopina 4/8, 00-559 Warszawa.

Nie są wymagane kopie dyplomów ani świadectw pracy.

Wnioski powinny dotrzeć do Ambasady najpóźniej 4 grudnia 2014.

Źródło: materiały pochodzą ze strony finland.pl
Fot: freeimages.com

1 0 762 01 Grudzień, 2014 News, Praca Grudzień 1, 2014