Przewodnik dla polskich handlowców w Finlandii

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Przewodnik dla polskich handlowców w Finlandii
Posted by

Przewodnik dla polskich handlowców w Finlandii

Przewodnik „Finlandia – bliżej, niż myślisz”

 

W przewodniku pod tytułem „Finlandia bliżej, niż myślisz – Przewodnik dla polskich handlowców i inwestorów 2014” staraliśmy się przedstawić podstawowe rozwiązania instytucjonalno-prawne związane z funkcjonowaniem fińskiej gospodarki.

Podjęliśmy próbę usystematyzowania i zaktualizowania wiedzy związanej m.in.z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej, systemem podatkowym, ubezpieczeniami społecznymi, ochroną własności intelektualnej oraz dostępem do miejscowego rynku, a więc zagadnień mających duże znaczenie przy podejmowaniu decyzji o lokalizacji inwestycji, rozpoczęciu współpracy handlowej czy kooperacyjnej na terytorium Finlandii.

Mamy nadzieję, że przewodnik chociaż w części spełni Państwa oczekiwania i przyczyni się do lepszego zrozumienia miejscowego środowiska biznesowego.

Przewodnik jest opracowaniem własnym Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Helsinkach i koszty związane z jego publikacją zostały pokryte ze środków promocyjnych Ministerstwa Gospodarki RP.

https://helsinki.trade.gov.pl/pl/download/file/f,28082

 

Źródło: materiały pochodzą ze strony helsinki.trade.gov.pl
Fot: helsinki.trade.gov.pl

1 0 439 24 marca, 2015 Biznes, News 24 marca, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.