Social Media 2014
Posted by

Social Media 2014

Kongres Social Media 2014

Kongres For Social Media to wydarzenie Social Media skierowane do wszystkich osób zainteresowanych sieciami społecznościowymi i szeroko pojętą tematyką Social Media.

W trakcie spotkania eksperci zaprezentują ciekawe inspiracje, skuteczne rozwiązania oraz pomocne narzędzia. Pokażą m.in. jak biznesowo zrozumieć korzyści wynikające z obecności w social media, a także jak oceniać i wykorzystać jego potencjał. Porównają również kanały komunikacji Social Media – ich wady, zalety oraz realne możliwości wsparcia sprzedaży.

For Social Media to również 6 bloków tematycznych podczas których omówione zostaną zagadnienia tj.: trendy w social media, mierzenie skuteczności w social media, marketing społecznościowy w podziale na 3 kategorie – porównanie najbardziej popularnych kanałów komunikacji i narzędzi Social Media, sytuacje kryzysowe w social media, narzędziownia social managera oraz współpraca z agencjami.

Przez cały dzień zaproszeni eksperci będą do dyspozycji uczestników, udzielając odpowiedzi na indywidualne pytania. Zaś po całym dniu wrażeń i inspiracji wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na after party do Hard Rock Cafe w Złotych Tarasach, by już w mniej oficjalnej atmosferze oddać się dalszym rozmowom i dyskusjom.

Rezerwacja biletów na oficjalnej stronie Kongresu.

Ja również będę miała przyjemność rozdać wejściówkę, więc możesz – po prostu – czatować na okazję.

Źródło: materiały pochodzą ze strony agencji informacyjnej Newseria Biznes

Fot: biznes.newseria.pl

1 0 344 04 Wrzesień, 2014 News Wrzesień 4, 2014

Dodaj komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.