Stowarzyszenie Forum Polonia w Suviranta

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Stowarzyszenie Forum Polonia w Suviranta
Posted by

Stowarzyszenie Forum Polonia w Suviranta

Piknik Forum Polonia w Suviranta

Na zaproszenie przewodniczącego Stowarzyszenia Forum Polonia, konsula honorowego RP w Espoo Stefana Widomskiego, przedstawiciele Ambasady RP uczestniczyli w dniu 22 sierpnia br. w pikniku organizacji.

Stowarzyszenie Forum Polonia jest jedną z trzech organizacji polonijnych zarejestrowanych w Finlandii, skupiającą głównie przedstawicieli nauki, sztuki i biznesu. Spotkanie w Suviranta należy do tradycyjnych wydarzeń organizowanych przez SFP, których celem jest pogłębienie kontaktów między uczestnikami i prowadzenie rozmów o planowanych projektach związanych z działalnością polonijną i promocyjną.

Piknik rozpoczął się od wzajemnej prezentacji i toastu ku czci Przewodniczącego Stefana Widomskiego, uhonorowanego przez kilkoma dniami Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Następnie, po krótkim lunchu, spotkanie było kontynuowane w posiadłości letniskowej S. Widomskiego.

Źródło: finlandia.msz.gov.pl
Fot: finlandia.msz.gov.pl

2 0 743 27 sierpnia, 2015 Kultura i sztuka, News 27 sierpnia, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.