Technologia do weryfikacji - gdzie należy zgłosić

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Technologia do weryfikacji – gdzie należy zgłosić
Posted by

Technologia do weryfikacji – gdzie należy zgłosić

Dostawcy technologii zainteresowani weryfikacja technologii w ramach ETV powinni skontaktować się z jednostką weryfikującą osiadającą akredytację w obszarze technologicznym, do którego kwalifikuje się technologia. Poniżej zamieszczono listę jednostek akredytowanych lub ubiegających się o akredytację wraz z zaznaczeniem ich obecnego statusu akredytacji.

 

Nazwa organizacji (kraj) Status akredytacji Obszary technologiczne ETV Osoba do kontaktu
CEMC (Czechy) Akredytacja CIPA z dnia 13/12/2012 Odpady, zasoby, materiały  Ing. Jiři Študent student@cemc.cz
Certiquality (Włochy) Akredytacja w toku Woda, Technologie energetyczne, Odpady, zasoby materiały Mr Alessandro Ficarazzo a.ficarazzo@certiquality.it
DS Certificering A/S (Dania) Akredacja DANAK z dnia 10/12/2012 Woda, Technologie energetyczne, Odpady, zasoby materiały Mr Thomas Bruun tb@dscert.dk
Jednostka Weryfikująca Technologie Środowiskowe (JWTS) Instytut Technologiczno-Przyrodniczy(ITP) Oddział w Poznaniu (POLSKA) Akredytacja PCA nr AK 019 z dnia 6/05/2013 Technologie energetyczne: kolektory słoneczne, turbiny wiatrowe, pompy ciepła; Odpady: produkty otrzymane z biomasy, biopaliwa, biogaz; Odpady, zasoby materiały mgr Agnieszka Wawrzyniak Kierownik Jednostki Weryfikującej Technologie Środowiskowe (JWTS) Instytut Technologiczno-Przyrodniczy(ITP) Oddział Poznań ul. Biskupińska 67, 60-463 Poznań tel. +48 61 820 33 31 wew. 262 fax. +48 820 83 81 e-mail: a.wawrzyniak@itep.edu.pl strona Instytutu: www.itep.edu.pl
LNE (Francja) Akredytacja  COFRAC z dnia  15/12/2012 Woda, Technologie energetyczne, Odpady, zasoby materiały Mr Emmanuel Rébuffat  emmanuel.rebuffat@lne.fr
NPL (Wlk. Brytania) Akredytacja w toku Technologie energetyczne Ms Kathryn Vardy kathryn.vardy@npl.co.uk
PIMOT (Polska) List intencyjny Opdady, zasoby, materiały Technologie energetyczne Mr Roman Nadratowski r.nadratowski@pimot.org.pl Mr Artur Malinowski a.malinowski@pimot.org.pl
RESCOLL (Francja) Akredytacja w toku Odpady, materiały i zasoby Ms Claire Michaud  etv@rescoll.euclaire.michaud@rescoll.fr
Sira Certification Service (Wlk. Brytania) Akredytacja w toku Woda Technologie energetyczne Ms Emily Jarvis  Emily.Jarvis@siracertification.com
VTT (Finlandia) Akredytacja w toku Woda     Energia    Odpady, zasoby i materiały Mr Matti Lanu matti.lanu@vtt.fi
WRc (Wlk. Brytania) Akredytacja w toku Woda Odpady, zasoby i materiały Dr Leo Carswell leo.carswell@wrcplc.co.uk
Zetom (Polska) List intencyjny Woda Mr Jacek Przydryga  j.przydryga@zetom.eu

 

Fot: sxc.hu

Tekst: Szymon Kościerzyński

Źródło: materiały pochodzą ze strony Ministerstwa środowiska (mos.gov.pl)

2 0 1680 20 lipca, 2013 Ekologia, News 20 lipca, 2013

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.