Tłumacze języka fińskiego
Posted by

Tłumacze języka fińskiego

Tłumacze języka fińskiego:

FINLANDIA

Helsinki
Kamil Krzywicki kamil.krzywicki@yahoo.de, kamil.krzywicki@helsinki.fi 358415488110
Eila Czarnecki eilaczar@wmail.fi 050-5211354
Päivi Erola paivi.erola@nic.fi 040-5394548
Juha Helansuo juha.helansuo@vuonet.fi 040-7300509
Grazyna Jakubczyk-Hoviseppä graska.hoviseppa@welho.com 050-5738601
Tomasz Kral-Leszczyński verbalink@kolumbus.fi  040-5868321
Tapani Kärkkäinen tapani.karkkainen@saunalahti.fi 040-7645610
Wiktoria Paasi w.paasi@kolumbus.fi 040-5836121
Päivi Paloposki paivi.paloposki@welho.net 050-3815040
Harri Tuomisto tuomisto.harri@kolumbus.fi 040-5010181
Renata Tuomisto renata.tuomisto@contracon.fi 040-5010181
Katarzyna Włodecka-Ruutu k.wlodecka@hotmail.fi 040-5759310
Jadwiga Wallin wallin.jadwiga@gmail.com +358 417225499
Violetta Sarnowiak v.sarnowiak@wippies.fi  
Jan Grajewski grajewski@welho.com 050- 5250775
Lahti
Małgorzata Juvonen mjuvonen@reducon.com 044-0303103
Orimattila
Teresa Petäjä teresapetaja@hotmail.com 050-5910653
Raisio
Krystyna Reinikka krystyna.reinikka@dnainternet.net 040-7339104
Tampere
Małgorzata Salokangas margareta.salokangas@luukku.com 040-5584023
                   Turku  
Leena Laajo-Szańkowska Dorota Bracha   leena.laajo@gmail.com, dorota.bracha@gmail.com   +358443281188 , 045-6397023
Vantaa
Veli-Jussi Rosti jussi.rosti@aakkosto.fi 040-7579254

POLSKA

Kalisz
Dominika Trzcińska domintrzcinska@yahoo.com +48 509660538
Poznań
Sebastian Musielak sebo@hot.pl 616521257, 0508518153
Bożena Kojro bozena.kojro@wpunkt.pl 602344812
Bolesław Ludwiczak blt1@icpnet.pl
Warszawa
Mariola Gąsiorowska- Siudzińska finsana@wp.pl , mgs.verbis@wp.pl +4822 8724860 +48 604497107
Barbara Dulniak   +48 608588008 , +22 831 82 52
Luiza Lothamer-Dubaj lldubaj@vp.pl 0507 11 22 76
Kamil Krzywicki                 kamilkrzywicki@yahoo.de 48510245565

 

 

Fot: sxc.hu

2 0 3557 10 Luty, 2009 Organizacje, Przewodnik Luty 10, 2009

Dodaj komentarz

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. ( Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.