Wyprawa na grzyby do lasu w okolice Porvoo

Z ostatniej chwili

Przeczytaj również

Reklama

Pogoda

Nasze społeczności

Reklama

My na Pinterest

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
More Pins »
Wyprawa na grzyby do lasu w okolice Porvoo
Posted by

Wyprawa na grzyby do lasu w okolice Porvoo

Dyplomatyczne grzybobranie

 

Już po raz drugi w sobotę 12 września zorganizowaliśmy dyplomatyczną wyprawę na grzyby do lasu w okolice Porvoo. W tym roku w grzybowym dyplomatycznym pikniku uczestniczyło ponad 20 ambasadorów wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Grzybów było niewiele, jednak atmosfera była przednia, o czym mogą świadczyć załączone zdjęcia. Miano królowej grzybobrania zdobyła wicedyrektor Protokołu Dyplomatycznego fińskiego MSZ, pani Marja Joenusva. Inni uczestnicy wyprawy zadowolili się obfitymi zbiorami jagód i borówek, a wszyscy podziwiali gastronomiczny kunszt kucharzy z ambasady Rosji i wypieki małżonki naszego ambasadora. Opieki konsularnej gotów był udzielić konsul RP pan Piotr Chmiel. O bezpieczeństwo ambasadorów zadbała pani Tuire Krogerus z firmy DIMEX, ofiarodawczyni fosforyzujących kamizelek z napisem „Ambasador”. Na szczęście, a może dzięki temu nikt się nie zgubił i wszyscy ambasadorowie po skosztowaniu z umiarem hiszpańskiej Cavy i węgierskiego tokaju powrócili zadowoleni, cali i zdrowi, do Helsinek.

Wyprawa-na-grzyby-do-lasu-w-okolice-Porvoo

Wyprawa-na-grzyby-do-lasu-w-okolice-Porvoo

Źródło: finlandia.msz.gov.pl
Fot: finlandia.msz.gov.pl

2 0 1724 16 września, 2015 News 16 września, 2015

Dodaj komentarz

Reklama

Przelicz waluty

My na Twitterze

Reklama

Nasi fani na Facebooku

Reklama

Video

obsługa marketingowa NETRAD | agencja marketingowa

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do powielania, używania i publikacji zawartości strony internetowej http://www.WirtualnaFinlandia.pl lub jej części podlegają przepisom ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 04.02.1994 r. (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.). Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.